Strona Główna » Zakazy Ruchu Ciężarówek

Zakazy ruchu samochodów ciężarowych

No Wydarzenia

Zakazy ruchu samochodów ciężarowych

Zakazy ruchu samochodów ciężarowych TIR w Europie to dział, który powstał z myślą o ułatwieniu życia kierowcom samochodów ciężarowych. Podobnie jak w Polsce, tak i w pozostałych europejskich krajach istnieją ograniczenia i zakazy ruchu samochodów ciężarowych w wybrane dni w roku. Na ogół są to święta, okres wakacyjny oraz weekendy.
W godzinach zakazu ruchu samochodów ciężarowych kierowcy mają zakaz wyjeżdżania na drogi publiczne, chyba że wiozą żywność lub materiały, o krótkim terminie przydatności tzw. Szybko psujące się. W dziale Zakazy ruchu ciężarówek w Europie kierowcy samochodów ciężarowych znajdą dokładne daty oraz godziny, w których w danych krajach nie wolno im się poruszać.
Z myślą o ich czasie portal TirStop.pl przygotował także mapę parkingów TIR oraz myjni TIR, dostępnych jako Truckstopy. Podczas postoju kierowcy mogą także zapoznać się z zawartością działu mapa wag drogowych ITD, gdzie znajdą dokładne lokalizacje wszystkich punktów ważenia samochodów ciężarowych.
Na liście krajów z ograniczeniami ruchu samochodów ciężarowych znalazła się także Polska. Zakazy ruchu ciężarówek w Polsce także są podyktowane weekendami, okresem wakacyjnym czy dniami świątecznymi.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress