Strona Główna » Utrudnienia w ruchu

Utrudnienia w ruchu samochodów ciężarowych

Zakazy RuchuMapa UtrudnieńUtrudnienia w ruchu

Dzięki współpracy z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad portal TirStop.pl udostępnia bardzo dokładną i na bieżąco aktualizowaną listę zakazów oraz utrudnień w ruchu na polskich oraz europejskich drogach.Kierowcy samochodów ciężarowych mają dużo większe trudności z zaplanowaniem dobrej trasy dojazdu do celu. Są oni bowiem ograniczeni ze względu na maksymalny nacisk na oś na danej drodze oraz na wysokość mostów i wiaduktów, pod którymi muszą przejechać swoimi zestawami.

Ponadto, kierowcy ciężarówek pracują na czas i jakiekolwiek spóźnienie może się równać z tym, że ładunek nie zostanie dowieziony na czas, przez co firma transportowa może nie wywiązać się z warunków umowy, co może odbić się bezpośrednio na kierowcy.

Chcąc ułatwić kierowcom samochodów ciężarowych planowanie trasy przejazdu, dzięki współpracy z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad portal TirStop.pl udostępnia zawsze aktualną i na bieżąco aktualizowaną mapę utrudnień w ruchu na polskich drogach.

Przejrzysta tabela z możliwością przekierowania bezpośrednio do konkretnej drogi, zawiera komplet informacji dotyczących utrudnień w ruchu, nie tylko samochodów ciężarowych. Dzięki niej kierowcy mają możliwość dowiedzieć się dokładnie na jak długim odcinku oraz w którym miejscu drogi, w pobliżu jakiej miejscowości występuje utrudnienie, czym jest ono spowodowane oraz jakie z tego tytułu mogą ich spotkać niedogodności.

Jeżeli kierowca ma do wyboru dwie drogi dojazdu do celu i nie wie którą wybrać, na portalu TirStop.pl może sprawdzić czy na jednej z nich nie ma obecnie remontu nawierzchni, co mogłoby się wiązać z ograniczeniem prędkości oraz czasowym wprowadzeniem ruchu wahadłowego, przez co kierowca straciłby kilka cennych minut.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress