Strona Główna » Regulamin

Regulamin TirStop.pl

  1. Portal TirStop.pl jest własnością Oponeo.pl S.A.
  2. Użytkownik jest zobowiązany do korzystania z portalu TirStop.pl w sposób zgodny z obowiązującym prawem, normami społecznymi i obyczajowymi oraz postanowieniami niniejszego Regulaminu.
  3. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany treści (moderacji) lub usunięcia komentarzy oraz opinii umieszczonych na portalu przez użytkowników.
  4. Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za sposób, w jaki wykorzystuje dostęp do portalu TirStop.pl, w tym za zawartość i formę zamieszczanych treści, z uwzględnieniem odpowiedzialności karnej lub cywilnej za działania niezgodne z prawem. Na żądanie uprawnionych organów państwa, na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań, Oponeo.pl S.A. przekazuje pozostające w jej posiadaniu dane użytkowników portalu TirStop.pl.
  5. Dane przedstawione w działach „Zakazy i utrudnienia” oraz „Raport drogowy” mogą różnić się od rzeczywistości. Portal TirStop.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich zgodność i zastrzega sobie prawo do zmiany treści.
  6. Lokalizacje niektórych wag drogowych w dziale „Mapa wag” są jedynie poglądowe.
  7. Informacje w dziale „Truckstopy”dotyczące cen, godzin otwarcia czy warunków na poszczególnych parkingach mogą się zmieniać.
  8. TirStop.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na stronie www.tirstop.pl/regulamin
  9. Treści zawarte na portalu TirStop.pl są własnością portalu TirStop.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Kontakt: redakcja@tirstop.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress