Strona Główna » Nowości » Man najbardziej niezawodną marką według TÜV 2013
Samochód ciężarowy Man TGX. Autokar Neoplan.

Man najbardziej niezawodną marką według TÜV 2013

22/10/2013, Kategoria: Nowości Autor: Bartosz Pokrzywiński

Z opublikowanych niedawno wyników raportu TÜV 2013 wynika, że Man jest najbardziej niezawodną marką spośród wszystkich grup wiekowych samochodów ciężarowych.


Niemiecka organizacja TÜV, jak co roku przygotowała raport dotyczący niezawodności samochodów użytkowych. Najkorzystniej pod względem wszystkich przebadanych pojazdów wypadły w tym roku samochody ciężarowe Man.
baner2

Ciężarówki Man – Raport TÜV 2013

Co ciekawe, samochody ciężarowe Man wypadają najkorzystniej, biorąc pod uwagę najniższy stopień bezawaryjności, we wszystkich grupach wiekowych pojazdów ciężarowych przebadanych przez TÜV. W 2012 roku 78% Manów mających mniej niż jeden rok, pozbawionych było wad. Z tegorocznego raportu wynika, że wynik poprawił się o 4%, czyli 82% nowych Manów pozbawionych jest wad fabrycznych.

Również w przypadku starszych samochodów ciężarowych nie stwierdzono krytycznych wad. Zdaniem ekspertów TÜV jest to zasługa stosowania przez markę Man sprawdzonych rozwiązań technicznych, czyli silników, osi oraz podwozi, które są solidne i starannie dopracowane.
Łącznie biorąc pod uwagę wszystkie badane grupy pojazdów średni wynik ciężarówek Man wynosi ponad 65%, wyprzedzając konkurentów o 3,5%. W tej branży niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji są kluczem do sukcesu. Gratulacje.

Parkingi TIR

Mapa Parkingów TIR na terenie całej Europy. Zaplanuj podróż i znajdź parking dla siebie.

Zakazy Ruchu

Zakazy ruchu samochodów ciężarowych w Europie.
Sprawdź kiedy nie możesz jeździć ciężarówką.

Odcinkowy Pomiar Prędkości

Sprawdź mapę punktów, w których prowadzony jest odcinkowy pomiar prędkości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress