Strona Główna » Ciężarówki » Iveco Stralis Hi-Way Euro VI dla Sky Racing Team VR46
Iveco-Stralis-Sky-Racing-Team-VR46

Iveco Stralis Hi-Way Euro VI dla Sky Racing Team VR46

17/03/2015, Kategoria: Ciężarówki Autor: Bartosz Pokrzywiński

Marka Iveco potwierdziła oficjalnie, że została dostawcą zespołu Sky Racing Team VR46 startującego w Mistrzostwach Świata Moto3. Ekipa Rossiego dostała nową ciężarówkę.

Zespół należący częściowo do króla wyścigów motocyklowych, Valentino Rossiego, czyli Sky Racing Team VR46 dostał nową ciężarówkę od swojego głównego sponsora, Iveco. Drugi rok z rzędu Iveco wspiera ekipę startującą w Mistrzostwach Świata Moto3.

Tegoroczna seria rozpocznie się już wkrótce od Grand Prix Kataru rozgrywanego w Doha, w niedzielę 29 marca 2015. Team Sky wraz z całym stuffem oraz motocyklami KTM będzie obsługiwany przez dwa czarno-niebieskie Iveco Stralis Hi-Way Euro VI w wersjach z 500-konnymi silnikami.

Iveco Stralis Hi-Way Sky Racing Team VR46

Obie ciężarówki Iveco zostały oznakowane logo zespołu i w czarno-niebiesko-białym malowaniu prezentują się naprawdę wyśmienicie. Jedna z nich służy jako typowy pojazd do transportowania wszelkiego rodzaju ładunków oraz mobilny warsztat w jednym, a druga pełnić ma wyłącznie funkcje reprezentacyjne.

Kierowcy Iveco Stralis nie będą narzekali na brak komfortu. Ciężarówki wyposażono m.in. w fotele Hi-Comfort, a także nowoczesne systemy komunikacyjne jak Iveconnect łączący funkcje multimedialne, nawigację oraz centrum informacji o aucie. Do tego dochodzi adaptacyjny tempomat, który umożliwia utrzymanie stałej prędkości i automatycznie reaguje na wolniejsze pojazdy jadące przed ciężarówką, samodzielnie zwalniając do ich prędkości i utrzymując odpowiedni odstęp.

Razem z Iveco trzymamy kciuki za Romano Fenatiego oraz Alessandro Migno, włoskich kierowców zespołu Sky Racing Team VR46.

Parkingi TIR

Mapa Parkingów TIR na terenie całej Europy. Zaplanuj podróż i znajdź parking dla siebie.

Zakazy Ruchu

Zakazy ruchu samochodów ciężarowych w Europie.
Sprawdź kiedy nie możesz jeździć ciężarówką.

Odcinkowy Pomiar Prędkości

Sprawdź mapę punktów, w których prowadzony jest odcinkowy pomiar prędkości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress