Strona Główna » Gry ciężarówki » Gry ciężarówki – Volvo Transporters
Gry ciężarówki Volvo Transporters

Gry ciężarówki – Volvo Transporters

22/02/2014, Kategoria: Gry ciężarówki Autor: Bartosz Pokrzywiński

Transporters jest kolejną grą przygotowaną specjalnie dla miłośników samochodów ciężarowych korzystających z urządzeń mobilnych wyposażonych w platformę Android.

Spośród wszystkich gier, także tych z samochodami ciężarowymi, istnieje bardzo dużo tytułów, które powstały ze zlecenia producentów ciężarówek. Jest to zabieg promocyjny mający służyć popularyzacji marki również wśród przyszłych kierowców samochodów ciężarowych.
baner2

Gry ciężarówki – Volvo Transporters

Volvo doszło do wniosku, że przygotuje grę, która przy okazji pokaże silne strony szwedzkiej firmy. Tak właśnie powstała gra o nazwie Transporters, którą wyprodukowano na smartfony oraz tablety z systemem Android.

Gry ciężarówki Volvo Transporters

Rozgrywkę rozpoczyna się jadąc transporterem, który jest podstawowym samochodem w grze. Gra jest bardzo prosta i polega na jeździe po trójpasmowej ulicy, na której co chwilę pojawiają się przeszkody. Jedne z nich trzeba omijać, a drugie usuwać np. odśnieżać zaspy, zbierać śmietniki czy czyścić sterty zalegającego na drodze gruzu.

Dodatkowo w grze dla miłośników ciężarówek pojawiają się dodatkowe zadania np. zabieranie ludzi z przystanków czy gaszenie pojazdów, a za wykonanie każdego z nich dostajemy ekstra punkty. Ponadto, po zebraniu odpowiednich żetonów możemy aktywować nową maszynę.

Zebraną liczbę punktów można udostępniać bezpośrednio z poziomu aplikacji na Facebooku. Prosta rozgrywka Volvo Transporters to całkiem niezły pochłaniacz czasu.

Parkingi TIR

Mapa Parkingów TIR na terenie całej Europy. Zaplanuj podróż i znajdź parking dla siebie.

Zakazy Ruchu

Zakazy ruchu samochodów ciężarowych w Europie.
Sprawdź kiedy nie możesz jeździć ciężarówką.

Odcinkowy Pomiar Prędkości

Sprawdź mapę punktów, w których prowadzony jest odcinkowy pomiar prędkości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress