Strona Główna » Nowości » Zakazy ruchu ciężarówek na Wszystkich Świętych 2016
man-tgx-zakazy-ruchu

Zakazy ruchu ciężarówek na Wszystkich Świętych 2016

17/10/2016, Kategoria: Nowości Autor: Bartosz Pokrzywiński

Dzień Wszystkich Świętych jest już coraz bliżej, a w związku z tym szykują się spore ograniczenia i zakazy ruchu samochodów ciężarowych. Jak będzie w 2016 roku?

Dzień Wszystkich Świętych, czyli 1 listopada, w tym roku wypada we wtorek. Tego dnia obowiązuje całkowity zakaz poruszania się samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowicie przekraczającej 12 ton, w godzinach od 8:00 do 22:00.

Dodatkowy zakaz obowiązuje także w przeddzień tego święta, czyli w poniedziałek 31 października w godzinach 18:00 – 22:00.

W listopadzie czekają nas również ograniczenia ruchu ciężarówek związane ze Świętem Niepodległości. W przededniu tego wydarzenia, czyli w czwartek 10 listopada ciężarówki nie będą mogły jeździć w godzinach 18:00 – 22:00.

11 listopada, w piątek, będzie obowiązywał całkowity zakaz ruchu samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 12 ton DMC między 8:00 – 22:00.

Zakazy ruchu w Niemczech – Dzień Reformacji

Warto pamiętać o tym, że 31 października Niemcy obchodzą Dzień Reformacji i tego dnia zakazy ruchów w tamtym krajów dotyczą landów Brandenburgii, Meklemburgii-Pomorze Przednie, Saksonii oraz Saksonii-Anhalt i Turyngii.

Ponadto w Dniu Wszystkich Świętych w Niemczech nie można jeździć w Niemczech w landach Baden-Wirtembergii, Bawarii, Nadrenii Północnej-Westfalii oraz Nadrenii-Palatynat i Saar.

Parkingi TIR

Mapa Parkingów TIR na terenie całej Europy. Zaplanuj podróż i znajdź parking dla siebie.

Zakazy Ruchu

Zakazy ruchu samochodów ciężarowych w Europie.
Sprawdź kiedy nie możesz jeździć ciężarówką.

Odcinkowy Pomiar Prędkości

Sprawdź mapę punktów, w których prowadzony jest odcinkowy pomiar prędkości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress