Strona Główna » Nowości » Tragiczny wypadek ciężarówki na autostradzie A1
Wypadek-ciezarowki-autostrada-a1-2

Tragiczny wypadek ciężarówki na autostradzie A1

21/10/2015, Kategoria: Nowości Autor: Bartosz Pokrzywiński

Dzisiaj w nocy doszło do tragicznego wypadku samochodu ciężarowego na autostradzie A1. Jezdnia w kierunku Łodzi na wysokości Włocławka jest całkowicie zablokowana.

Właśnie trwa najczarniejsza doba w historii autostrady A1. Przed godziną 5:00 pomiędzy 203 i 204 kilometrem niedaleko węzła Włocławek Zachód doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem samochodu ciężarowego.

Zestaw przewożący kontener stanął w poprzek, po czym przewrócił się i z całym impetem uderzyła w niego osobowa Mazda, którą w kierunku Łodzi podróżowało 5 osób.

Wypadek-ciezarowki-autostrada-a1

Autostrada A1 – tragiczny wypadek ciężarówki

W wyniku tego zderzenia Mazda zapaliła się i pomimo podjęcia próby ratowania 3 poszkodowanych osób siedzących z tyłu auta, wyciągnięcia ich z wraku i rozpoczęcia reanimacji, wszyscy pasażerowie Mazdy zginęli. 

Pojazdem jechało 4 mężczyzn i kobieta, a mieli oni od 34 do 59 lat. Nie wiadomo dlaczego doszło do wywrócenia się samochodu ciężarowego, którego kierowca doznał jedynie niegroźnych obrażeń i obecnie znajduje się w szpitalu.

Wkrótce zostanie on przesłuchany przez policję, co pozwoli ustalić przyczyny tego fatalnego w skutkach wypadku. Jezdnia w kierunku Łodzi jest tymczasowo całkowicie zablokowana.

fot. Komenda Miejska Policji we Włocławku

Parkingi TIR

Mapa Parkingów TIR na terenie całej Europy. Zaplanuj podróż i znajdź parking dla siebie.

Zakazy Ruchu

Zakazy ruchu samochodów ciężarowych w Europie.
Sprawdź kiedy nie możesz jeździć ciężarówką.

Odcinkowy Pomiar Prędkości

Sprawdź mapę punktów, w których prowadzony jest odcinkowy pomiar prędkości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress