Strona Główna » Ciężarówki » Renault serii T nagrodzona International Truck of the Year 2015
Renault Serii T

Renault serii T nagrodzona International Truck of the Year 2015

24/09/2014, Kategoria: Ciężarówki Autor: Bartosz Pokrzywiński

Rozstrzygnięto oficjalnie konkurs na międzynarodowy samochód ciężarowy roku 2015. Łatwo było się domyślić, że tytuł ten przyznany został Renault serii T.

Serdeczne gratulacje dla Renault Trucks, zdobywcy tytułu International Truck of the Year 2015. Wyróżnienie to przyznawane jest przez dziennikarzy, którzy biorą pod uwagę całą składową czynników przyznając punkty.

Renault serii T International Truck of the Year 2015

Ich łączna suma w przypadku Renault serii T wyniosła 129, przez co ciężarówka pokonała drugą w konkursie rodzinę Daf LF i CF o 48 punktów. Trzecie miejsce w konkursie zajął odświeżony Mercedes Atego, który łącznie zdobył 49 punktów.

Renault Serii T

Dziennikarze przyznający nagrodę International Truck of the Year 2015 zwrócili uwagę na właściwości jezdne ciężarówki oraz na bardzo dobre wykończenie kabiny. Swoją drogą tegoroczny tytuł Renault Trucks miało w kieszeni.

baner2

Tak naprawdę tytuł ten przyznawany jest na ogół debiutującej ciężarówce, a ponieważ rynek jest jeszcze stosunkowo mały, tacy producenci jak Renault, Mercedes, Scania, Man, Daf czy Volvo mogą być niemal pewni, że nowe ciągniki będą bardzo dobrze oceniane przez dziennikarzy.

Renault Serii T

Parkingi TIR

Mapa Parkingów TIR na terenie całej Europy. Zaplanuj podróż i znajdź parking dla siebie.

Zakazy Ruchu

Zakazy ruchu samochodów ciężarowych w Europie.
Sprawdź kiedy nie możesz jeździć ciężarówką.

Odcinkowy Pomiar Prędkości

Sprawdź mapę punktów, w których prowadzony jest odcinkowy pomiar prędkości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress