Strona Główna » Parking TIR, Myjnia TIR, Truckstopy

Parking TIR, Myjnia TIR, Truckstopy.

Dla Samochodu

Dla Kierowcy

Dodaj parking TIR
Czym są Parkingi TIR? Wszystko zaczęło się od amerykańskich truckerów, którzy przemierzali autostrady prowadzące przez całe Stany Zjednoczone, by bezpiecznie dostarczyć ładunek do celu. Chcąc spokojnie zregenerować siły po całym dniu pracy szukali takich miejsc, w których nie tylko można postawić samochód ciężarowy, ale także bezpiecznie przenocować, wziąć prysznic, porządnie się najeść, sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu, kupić gazetę czy rozerwać się oglądając telewizję.

Z czasem zaczęto budować specjalistyczne miejsca dla kierowców w pobliżu stacji benzynowych. Pojawiły się promocje – tankowanie powyżej 200 lirów, prysznic gratis – oraz inne atrakcje przeznaczone dla truckerów. Te największe tego typu obiekty gromadzą wokół siebie kilka biznesów: restauracje, centra handlowe, myjnie i serwisy dla samochodów ciężarowych czy nawet motele. Właśnie takie miejsca nazywamy parkingami TIR lub truckstopami.

Również w Europie pojawiło się sporo parkingów TIR, jednak w realiach starego kontynentu nie zawsze są to aż tak duże i profesjonalnie zorganizowane miejsca. Europejskie parkingi dla samochodów ciężarowych to często po prostu stacje benzynowe z większym parkingiem z wytyczonymi miejscami dla samochodów ciężarowych, szybkimi dystrybutorami dla TIR, prysznicami, mini-restauracjami oraz sklepami spożywczymi.

W trosce o bezpieczeństwo oraz wygodę kierowców samochodów ciężarowych stworzyliśmy najdokładniejszą i jedyną tak doskonałą mapę parkingów TIR. Nie na każdą stację może wjechać samochodem ciężarowym i nie każdy parking jest odpowiedni do tego żeby spędzić na nim noc mając za sobą naczepę wyładowaną cennym towarem. Z tego też względu każdy parking dla samochodów ciężarowych TIR umieszczony w naszej bazie podlega surowej selekcji, by docelowo dać kierowcom możliwość wyboru jedynie sprawdzonych miejsc gwarantujących bezpieczeństwo.

Za pośrednictwem ikon wielokrotnego wyboru użytkownik może selekcjonować parkingi TIR spełniające jego wymagania. TirStop.pl jest portalem rozwijanym w ciągłej współpracy z kierowcami samochodów ciężarowych i to właśnie w oparciu o ich doświadczenia oraz potrzeby podzieliliśmy właściwości parkingów na dwie grupy – te skoncentrowane wokół samochodu oraz te, które odpowiadają na potrzeby kierowców.

Pośród tej pierwszej grupy znalazły się ikony oznaczające m.in. całodobowy dostęp, możliwość tankowania AdBlue, darmowy dostęp, oświetlenie, ogrodzenie, myjnię dla samochodów ciężarowych oznaczoną jako myjnia TIR, serwis TIR, wulkanizację, a także dystrybutory z wydajniejszymi pompami służące do obsługi samochodów ciężarowych. Z myślą o samym kierowcy skupiliśmy się na tych elementach, które zwiększą komfort wypoczywania po ciężkim dniu pracy. Właśnie dlatego sortujemy parkingi TIR ze względu na takie właściwości jak dostęp do Internetu, bankomat, dostęp do butli gazowych, prysznic, punkty gastronomiczne, sklepy, toalety czy dostęp do wody pitnej.

Za pomocą zakładki „Zaplanuj Trasę” kierowca może zaplanować trasę przejazdu wybierając punkt początkowy oraz punkt docelowy. W bliskiej okolicy trasy podświetlą się wszystkie polecane przez TirStop.pl parkingi dla ciężarówek. Co więcej, jeśli kierowca wybierze spośród nich interesującą go lokację spełniającą szereg wymaganych przez niego kryteriów, za pomocą przycisku „Prowadź do” może błyskawicznie przekierować punkt docelowy trasy na ten konkretny parking TIR.

Dzięki ciągłej współpracy z kierowcami samochodów ciężarowych znamy ich potrzeby i wymagania. Wiemy jakimi kryteriami kierują się wybierając miejsce odpoczynku. Z tego też względu TirStop.pl to jedyna tak duża, tak funkcjonalna i ciągle rozwijająca się baza parkingów TIR.

item.name

Dane kontaktowe:

Adres: item.opislokalizacji
Telefon: item.phone
Lokalizacja: item.city
item.station

Informacje:

Szczegóły:

  1. item.gastro
  2. item.shop_1
  3. item.free_internet
  4. item.kind_of_higiene
  5. item.kesz item.parking
  6. item.ogrodzenie
  7. item.oswietlenie

Zobacz zdjęcia

item.photos

Zdjęcia dostarcza Google Maps

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress