Strona Główna » Nowości » Opony ciężarowe Goodyear i Dunlop na 50 000 naczepach TIP Trailer Services
TIP-Trailer-Services

Opony ciężarowe Goodyear i Dunlop na 50 000 naczepach TIP Trailer Services

14/11/2014, Kategoria: Nowości Autor: Bartosz Pokrzywiński

Koncern oponiarski Goodyear świętuje kolejny sukces. Trzeci producent opon na świecie przedłużył kontrakt z gigantyczną firmą TIP Trailer Services. Umowa opiewa na obsługę 50 000 pojazdów!

Opony do samochodów ciężarowych i naczep to poważny biznes. Duże rozmiary, duża wytrzymałość, a także ogromne przebiegi i gigantyczna odpowiedzialność. Firma TIP Trailer Services świadczy usługi w zakresie leasingu oraz wynajmu pojazdów wykorzystywanych w transporcie. Flota TIP składa się głównie z naczep, ale wchodzą w nią także inne przyczepy, wymienne zabudowy czy ciągniki siodłowe.

Opony do ciężarówek – kontrakt Goodyeara

Koncern Goodyear przedłużył właśnie umowę na obsługę całej floty TIP Trailer Services. Wszystkie pojazdy, których łącznie jest około 50 000 są zarządzane w ramach programu Goodyear FleetOnline Solutions. Kontrahent dostanie od koncernu opony ciężarowe Goodyear oraz Dunlop, mowa o modelach TreadMax oraz NextTread.

Bieżnikowane opony do ciężarówek i autobusów

Opony do ciężarówek Goodyear TreadMax dedykowane są do bieżnikowania na gorąco. Bieżnikowanie opon to koncepcja wielokrotnego ich użycia, co pozwala na zwiększenie rentowności zużycia opon. Chodzi o ponowne rowkowanie zużytych już opon, w celu maksymalnego zwiększenia kosztów, a także troski o środowisko naturalne. Opony Goodyear i Dunlop nadają się nawet do kilkukrotnego bieżnikowania.

Parkingi TIR

Mapa Parkingów TIR na terenie całej Europy. Zaplanuj podróż i znajdź parking dla siebie.

Zakazy Ruchu

Zakazy ruchu samochodów ciężarowych w Europie.
Sprawdź kiedy nie możesz jeździć ciężarówką.

Odcinkowy Pomiar Prędkości

Sprawdź mapę punktów, w których prowadzony jest odcinkowy pomiar prędkości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress