Strona Główna » Nowości » Nowy Peugeot Boxer Van 2015 – samochody dostawcze
Nowy Peugeot Boxer samochód dostawczy

Nowy Peugeot Boxer Van 2015 – samochody dostawcze

24/04/2014, Kategoria: Nowości Autor: Bartosz Pokrzywiński

Trójka producentów współpracujących ze sobą zaprezentowała odświeżone wersje swoich samochodów dostawczych. Jednym z nich jest oczywiście Peugeot Boxer.

Nowy Peugeot Boxer Van – facelifting

Peugeot przeprowadził znaczący facelifting swojego flagowego dostawczaka, czyli modelu Boxer. Auto przeszło zmiany stylistyczne, które widoczne są gołym okiem. Uwagę zwraca na siebie duży wlot powietrza z niemal prostokątnym grillem i srebrną ramką, nad którą znajduje się logo marki Peugeot.
baner2
Te dodatki stylistyczne nowego Peugeota Boxera podyktowane są linią stylistyczną osobowych Peugeotów, które także wyposażone są w takie logo, nad którym, podobnie jak w nowym dostawczaku, umieszczono emblemat lwa. Ciekawie prezentuje się także bardzo masywny przedni zderzak oraz chyba największa nowość w samochodach dostawczych, czyli przednie reflektory z diodami LED.

Nowy Peugeot Boxer Van – silniki

Nowy Peugeot Boxer Van samochód dostawczy

Peugeotowi ponownie udało się uzyskać unikatowy wygląd kloszy świateł, kolejny element charakterystyczny, łączący Boxera z osobówkami francuskiego producenta. Pod maską auta umieszczone będą nowoczesne jednostki wysokoprężne.

Mniejszy silnik o pojemności 2,2 l HDi generuje 110, 130 lub 150 KM. Większa jednostka 3,0 l HDi produkuje już 180 KM, co w zupełności wystarczy do napędzania nowego Peugeota Boxera. W przypadku jednostki 2,2 HDi oferowany jest także system Start&Stop, który wyłącza silnik podczas postoju na biegu jałowym.

Zmiany aerodynamiczne oraz najprawdopodobniej zainstalowanie nowych map komputerów sterujących pracą jednostek pozwoliło zmniejszyć emisję CO2 średnio o 5g na każdy przejechany kilometr.

Nowy Peugeot Boxer Van – wnętrze

Nowy Peugeot Boxer Van samochód dostawczy wnętrze

We wnętrzu nowego Peugeota Boxera w wersji Van pojawiła się gama zupełnie nowych systemów audio. Jak to w przypadku faceliftingu bywa, odświeżono także tapicerkę, a do gamy kolorów dołączyła nowa czarna tapicerka Darko.

Spore zmiany zaszły także w kwestii nowoczesnych technologii w Peugeocie Boxerze. Pojawiło się cyfrowe radio, system Bluetooth, a nawet dotykowy ekran z systemem informacji i rozrywki oraz nawigacją satelitarną. Peugeot Boxer Van powinien pojawić się w salonach francuskiego producenta jeszcze w pierwszej połowie tego roku.

Nowy Peugeot Boxer Van – dane techniczne

Nowy Peugeot Boxer Van 2,2 HDi

Pojemność silnika – 2,2 l

Moc – 110, 130 lub 150 KM

Doodatkowo system Start&Stop

Nowy Peugeot Boxer Van 3,0 HDi

Pojemność silnika 3,0 l

Moc – 180 KM

Nowy Peugeot Boxer Van – galeria zdjęć

Nowy Peugeot Boxer Van

 

Nowy Peugeot Boxer Van

 

Nowy Peugeot Boxer Van

 

Nowy Peugeot Boxer Van

 

Nowy Peugeot Boxer Van wnętrze

Parkingi TIR

Mapa Parkingów TIR na terenie całej Europy. Zaplanuj podróż i znajdź parking dla siebie.

Zakazy Ruchu

Zakazy ruchu samochodów ciężarowych w Europie.
Sprawdź kiedy nie możesz jeździć ciężarówką.

Odcinkowy Pomiar Prędkości

Sprawdź mapę punktów, w których prowadzony jest odcinkowy pomiar prędkości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress