Strona Główna » Nowości » Nowy Fiat Ducato 2015 – samochody dostawcze
Nowy Fiat Ducato

Nowy Fiat Ducato 2015 – samochody dostawcze

24/04/2014, Kategoria: Nowości Autor: Bartosz Pokrzywiński

Fiat Ducato to najlepiej sprzedający się duży samochód dostawczy na naszym rynku. Włoski producent opublikował zdjęcia oraz informacje dotyczące nowego Ducato.

Podobnie jak jego dwaj kuzyni z Francji, także Fiat Ducato przeszedł facelifting, który zmienił oblicze nudnego już samochodu dostawczego. Oficjalny debiut nowego Fiata Ducato przygotowanego na rok modelowy 2015 odbędzie się dokładnie 12 maja.

Nowy Fiat Ducato – facelifting

W przeciwieństwie do Peugeota, Fiat opublikował zdjęcia nie tylko nowego Ducato w wersji Van, ale także odmiany z przedziałem pasażerskim. W porównaniu do obecnie oferowanej wersji Ducato, poliftingowa odmiana wygląda na dużo bardziej świeżą, nowoczesną.

Nowy Fiat Ducato samochód dostawczy

Najpoważniejsze zmiany stylistyczne dotknęły przedniego pasa, gdzie pojawiły się nowe reflektory z diodami LED, duży centralnie umieszczony wlot powietrza z logo włoskiego producenta, a także dwa mniejsze wloty ulokowane przy bokach przedniego zderzaka.
baner2
Ponadto w ofercie pojawił się nowy wzór ciemnych felg aluminiowych, które ciekawie prezentują się w zestawieniu z szarym lub czarnym nadwoziem osobowego Fiata Ducato.

Nowy Fiat Ducato – wnętrze

We wnętrzu nowego Fiata Ducato również pojawiło się kilka nowości. Największą z nich jest centralnie umieszczony dotykowy wyświetlacz obsługujący system nawigacji z łączem Bluetooth czy kamerą cofania. Warto zwrócić uwagę na zupełnie nowe, wygodniejsze siedziska, które są bardzo istotne w samochodach dostawczych, bowiem kierowcy spędzają w nich niekiedy całe dnie.

Nowy Fiat Ducato samochód dostawczy

W ofercie nowego Fiata Ducato pojawiły się trzy linie wyposażenia o nazwie Classic, Tecno oraz Lounge. Ciekawostką jest uniwersalny uchwyt na tablet zlokalizowany na desce rozdzielczej, który może także służyć jako uchwyt do papieru.

Nowy Fiat Ducato – silniki

Pod maską nowego Fiata Ducato pojawią się trzy wysokoprężne jednostki napędowe o pojemnościach 2,0 l, 2,3 l oraz 3,0 l. Mają one zapewnić przyzwoite osiągi przy jednoczesnym niewielkim spalaniu paliwa.

Nowy Fiat Ducato – dane techniczne

Fiat Ducato 2,0 MultiJet II 115 KM oraz 280 Nm

Fiat Ducato 2,3 MultiJet II 130 KM oraz 320 Nm

Fiat Ducato 2,3 MultiJet II 130 KM oraz 350 Nm

Fiat Ducato 3,0 MultiJet II 180 KM oraz 400 Nm

Parkingi TIR

Mapa Parkingów TIR na terenie całej Europy. Zaplanuj podróż i znajdź parking dla siebie.

Zakazy Ruchu

Zakazy ruchu samochodów ciężarowych w Europie.
Sprawdź kiedy nie możesz jeździć ciężarówką.

Odcinkowy Pomiar Prędkości

Sprawdź mapę punktów, w których prowadzony jest odcinkowy pomiar prędkości.

  • Wojtek Sznarkowski

    ładny ciekawe jaka będzie cena?

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress