Strona Główna » Nowości » Nowa Scania na zdjęciach szpiegowskich
Nowa Scania zdjęcia szpiegowskie

Nowa Scania na zdjęciach szpiegowskich

09/09/2014, Kategoria: Nowości Autor: Bartosz Pokrzywiński

W sieci pojawiły się zdjęcia szpiegowskie ukazujące nową Scanię podczas testów. Niestety szwedzka ciężarówka jest na nich bardzo skutecznie zakamuflowana.

Zanim jakikolwiek samochód, obojętnie czy jest to osobówka, czy ciężarówka, trafi do produkcji, jego twórcy poddają modele testowe morderczym próbom wytrzymałościowym. Nie wszystkie tego typu testy przeprowadzane są w warunkach laboratoryjnych, bo nic nie zastąpi jazdy w prawdziwych warunkach drogowych.

Nowa Scania 8×4 – całkowicie zmieniona stylistyka

Jednak bardzo rzadko zdarza się, że producenci wysyłają swoje prototypy na drogi publiczne bez odpowiedniego maskowania. Holenderski dziennikarz Iep van der Meer sfotografował nową Scanię z  czterema osiami i jak łatwo się domyślić, ciężarówka pozaklejana została pstrokatą folią oraz specjalną czarną gumą maskującą.
baner2
W praktyce wiemy jedynie, że nowa Scania będzie najprawdopodobniej wyposażona w zmodyfikowane reflektory, wloty powietrza oraz kabinę z całkowicie nową stylistyką. Oficjalna premiera czteroosiowej Scanii nastąpi na targach w Hannowerze, a rynkowy debiut datowany jest na 2015 rok. Czekamy z niecierpliwością.

Parkingi TIR

Mapa Parkingów TIR na terenie całej Europy. Zaplanuj podróż i znajdź parking dla siebie.

Zakazy Ruchu

Zakazy ruchu samochodów ciężarowych w Europie.
Sprawdź kiedy nie możesz jeździć ciężarówką.

Odcinkowy Pomiar Prędkości

Sprawdź mapę punktów, w których prowadzony jest odcinkowy pomiar prędkości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress