Strona Główna » Nowości » Mercedes Unimog od Arnolda Schwarzeneggera na sprzedaż
Mercedes Unimog od Arnolda Schwarzeneggera na sprzedaż

Mercedes Unimog od Arnolda Schwarzeneggera na sprzedaż

03/09/2014, Kategoria: Nowości Autor: Bartosz Pokrzywiński

Ikona kulturystyki, aktor i były gubernator stanu Kalifornia, Arnold Schwarzenegger wystawił na sprzedaż swojego prywatnego Mercedesa Unimoga. Za ciężarówkę życzy sobie blisko 900 tysięcy złotych.

Chyba nie ma nikogo, kto nie widział chociażby jednego filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem. “Terminator” czy “Predator” to prawdziwe ikony hollywoodzkich produkcji rozrywkowych. Były gubernator stanu Kalifornia prywatnie jest wielkim miłośnikiem motoryzacji i to właśnie dzięki jego inicjatywie powstała cywilna wersja Hummera.

Mercedes Unimog – wielozadaniowy czołg

Schwarzenegger prywatnie jest właścicielem kilku samochodów, z których jednym był (nadal jest) monstrualny wręcz Mercedes Unimog. Wielozadaniowa niemiecka ciężarówka gwiazdora pochodziła z 1977 roku, jednak w 2012 roku przeszła ona kompletną przebudowę.

Mercedes Unimog Arnolda Schwarzeneggera na sprzedaż

Doszły nowe podzespoły, ogromne opony i współczesna kabina. Przy okazji w aucie pojawił się także silnik diesla o pojemności 6,4 l generujący moc 320 KM. Do tego wszystkiego doszły oczywiście drobne dodatki, a zaliczyć do nich można zmodyfikowane zawieszenie i hamulce, system kamer umieszczonych wokół pojazdu.
baner2
Mercedes Unimog, którego poprzednim właścicielem był Arnold Schwarzenegger ma na liczniku 21 000 km, a wyceniono go na astronomiczną kwotę 208 tysięcy euro, czyli blisko 900 tysięcy złotych.

Mercedes Unimog od Arnolda Schwarzeneggera na sprzedaż

Parkingi TIR

Mapa Parkingów TIR na terenie całej Europy. Zaplanuj podróż i znajdź parking dla siebie.

Zakazy Ruchu

Zakazy ruchu samochodów ciężarowych w Europie.
Sprawdź kiedy nie możesz jeździć ciężarówką.

Odcinkowy Pomiar Prędkości

Sprawdź mapę punktów, w których prowadzony jest odcinkowy pomiar prędkości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress