Strona Główna » Nowości » Iveco Stralis Hi-Way dla zespołu Formuły 1 Scuderia Ferrari
Iveco Stralis Hi Way Scuderia Ferrari

Iveco Stralis Hi-Way dla zespołu Formuły 1 Scuderia Ferrari

21/08/2014, Kategoria: Nowości Autor: Bartosz Pokrzywiński

W ramach grupy kapitałowej koncernu Fiat marka Iveco współpracuje z najpopularniejszym zespołem Formuły 1 Scuderią Ferrari. Teraz Ferrari dostało trzy nowe Stralisy.

Trzy nowe Iveco Stralis Hi-Way trafiły do zespołu Formuły 1 Scuderia Ferrari, który w tym sezonie królowej sportów motorowych reprezentują Fernando Alonso oraz Kimi Raikkonen. Przez lata zespół z Maranello kompletował flotę ciężarówek Iveco.

Flota samochodów ciężarowych obsługująca zespół Ferrari powiększyła się o trzy najnowsze Iveco Stralis Hi-Way w czerwonym kolorze. Ciągniki z naczepami wyposażone są w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, do których zaliczyć można system Iveconnect łączący multimedialne funkcje jak nawigacja satelitarna oraz systemy wspomagające kierowcę.

Iveco Stralis Hi-Way i Ferrari – współpraca owocuje

Do tej grupy zaliczyć można m.in. układ, który na podstawie analizy ruchów kierownicą monitoruje poziom koncentracji kierowcy. Jeżeli spadnie on poniżej odpowiedniej bariery, Stralis emituje ostrzeżenie dźwiękowe i wizualne sugerując kierowcy, że już najwyższy czas na odpoczynek.
baner2
Współpraca Iveco z Ferrari rozpoczęła się w 2000 roku i została przedłużona do roku 2015. Modele Stralis Hi-Way są wykorzystywane przez Ferarrari do transportu przyczep i naczep, które podczas weekendów wyścigowych wykorzystywane są jako mobilne biura i pomieszczenia gospodarcze. Ponadto, ciężarówki transportują rzecz jasna bolidy oraz ich części.

Parkingi TIR

Mapa Parkingów TIR na terenie całej Europy. Zaplanuj podróż i znajdź parking dla siebie.

Zakazy Ruchu

Zakazy ruchu samochodów ciężarowych w Europie.
Sprawdź kiedy nie możesz jeździć ciężarówką.

Odcinkowy Pomiar Prędkości

Sprawdź mapę punktów, w których prowadzony jest odcinkowy pomiar prędkości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress