Strona Główna » Nowości » Iveco Daily 2015 – International Van of the Year
2015 Iveco Daily

Iveco Daily 2015 – International Van of the Year

25/09/2014, Kategoria: Nowości Autor: Bartosz Pokrzywiński

Nowe Iveco Daily zdobyło tytuł Międzynarodowego Samochodu Dostawczego 2015. Prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane przez jurorów z 23 wydawnictw prasowych branży motoryzacyjnej.

Nie tak dawno temu Iveco zaprezentowało światu zupełnie nową, trzecią generacją modelu Daily. Auto zostało gruntownie przebudowane i w kontekście do swojego poprzednika jest gigantycznym krokiem naprzód. Począwszy od stylistyki, która wreszcie nie jest byle jaka, a skończywszy na nowinkach technicznych oraz tym co najważniejsze, czyli walory użytkowe.

Nagroda International Van of the Year 2015 została przyznana dla Iveco Daily podczas 65. Międzynarodowych Targów Pojazdów Użytkowych w Hanowerze, największym tego typu wydarzeniem w całej Europie.

Nowe Iveco Daily – cena

2015 Iveco Daily

Tegoroczna rywalizacja w konkursie była bardzo zaciekła. Jurorzy wybierając Iveco spośród konkurencji składającej się z Fiata, Forda, Mercedesa oraz Renault i Opla, zwrócili uwagę przede wszystkim na dużą kubaturę przedziału towarowego, sporą ładowność, zwrotność, obniżone zużycie paliwa oraz komfort podróżowania.
baner2
Iveco twierdzi, że nowa generacja modelu Daily wyposażona jest aż w 80% zupełnie nowych części. Zachowano jedynie klasyczną stalową ramę, która oczywiście przeszła proces modernizacji. Z nowinek technicznych warto zwrócić uwagę na ośmiobiegową automatyczną przekładnię oraz zupełnie nowe przednie zawieszenie Quad-Leaf, które zapewnia większą ładowność oraz prześwit.

Wnętrze nowego Iveco Daily, kabina pasażerska, miejsce pracy kierowcy dostawczaka

Parkingi TIR

Mapa Parkingów TIR na terenie całej Europy. Zaplanuj podróż i znajdź parking dla siebie.

Zakazy Ruchu

Zakazy ruchu samochodów ciężarowych w Europie.
Sprawdź kiedy nie możesz jeździć ciężarówką.

Odcinkowy Pomiar Prędkości

Sprawdź mapę punktów, w których prowadzony jest odcinkowy pomiar prędkości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress