Strona Główna » Nowości » Hyundai H350 – nowy dostawczak z Korei
Hyundai H350 van

Hyundai H350 – nowy dostawczak z Korei

04/09/2014, Kategoria: Nowości Autor: Bartosz Pokrzywiński

Już wkrótce na targach IAA 2014 w Niemczech zaprezentowany zostanie oficjalnie nowy van koreańskiego koncernu. Hyundai H350 ma podjąć walkę z europejskimi i japońskimi rywalami.

Hyundai twierdzi, że nowy van H350 został zaprojektowany specjalnie dla potrzeb rynku europejskiego. Doskonale widać to po stylistyce tego modelu, która moim zdaniem przypomina trochę nowego Mercedesa Sprintera.

Hyundai H350 – premiera na IAA 2014

Nowy Hyundai H350 wyposażony będzie w bardzo duży przedni grill, ostro zarysowane reflektory z diodami LED oraz pokrywę silnika z wyraźnymi przetłoczeniami. Auto dostępne będzie w trzech wersjach nadwoziowych jako furgon, bus oraz podwozie do zabudowy.

Hyundai H350

W zależności od rodzaju zabudowy nowy Hyundai H350 będzie charakteryzował się ładownością maksymalną wynoszącą od 1,4 do 2,5 tony. Oczywiście łatwo się domyślić, że każda z trzech wersji modelu występowała będzie w kilku różnych wymiarach.
baner2
Na szkicach opublikowanych przez koreańskiego producenta zauważyć można dwukolorowe wnętrze, czteroramienną kierownicę wielofunkcyjną, ergonomicznie umieszczony drążek zmiany biegów oraz kilka pojemnych schowków. Pod maską pojawią się jednostki diesla, jednak do tej pory nie ujawniono żadnych konkretów.

Parkingi TIR

Mapa Parkingów TIR na terenie całej Europy. Zaplanuj podróż i znajdź parking dla siebie.

Zakazy Ruchu

Zakazy ruchu samochodów ciężarowych w Europie.
Sprawdź kiedy nie możesz jeździć ciężarówką.

Odcinkowy Pomiar Prędkości

Sprawdź mapę punktów, w których prowadzony jest odcinkowy pomiar prędkości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress