Strona Główna » Nowości » Groźny napad na polskich kierowców we Francji
Parking TIR

Groźny napad na polskich kierowców we Francji

07/07/2015, Kategoria: Nowości Autor: Bartosz Pokrzywiński

W nocy doszło do bardzo groźnego napadu na polskich kierowców ciężarówek we Francji. Incydent miał miejsce na jednym z parkingów nieopodal miejscowości Laval.

Jak podaje radio RMF FM w nocy doszło do bardzo groźnego napadu na polskie ciężarówki w zachodniej części Francji. Sytuacja miała miejsce na jednym z parkingów, na który nadjechało kilkanaście samochodów osobowych, z których wybiegło łącznie kilkadziesiąt osób.

O tym, że była to dobrze zorganizowana akcja może świadczyć fakt, że napastnicy od razu rzucili się do ataku na polskie ciężarówki. Kilku z nich uderzało w kabinę auta żądając otwarcia naczepy. Kierowcy schowali się w pobliskich zaroślach, a w między czasie napastnicy niszczyli towar umieszczony w naczepach.

Francuska policja zjawiła się na miejscu już po odjechaniu napastników, jednak do tej pory nie wiadomo co mogło być przyczyną ataku. Nadal podejrzewa się, że był to po prostu wybryk chuligański, jednak biorąc pod uwagę, że wandali było łącznie kilkudziesięciu, aż trudno uwierzyć w to, że nie była to zorganizowana akcja.

Parkingi TIR

Mapa Parkingów TIR na terenie całej Europy. Zaplanuj podróż i znajdź parking dla siebie.

Zakazy Ruchu

Zakazy ruchu samochodów ciężarowych w Europie.
Sprawdź kiedy nie możesz jeździć ciężarówką.

Odcinkowy Pomiar Prędkości

Sprawdź mapę punktów, w których prowadzony jest odcinkowy pomiar prędkości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress