Strona Główna » Mechanika » Dunlop SP344 – nowe opony do ciężarówek
Dunlop-SP344-opona-ciężarowa

Dunlop SP344 – nowe opony do ciężarówek

19/01/2015, Kategoria: Mechanika Autor: Bartosz Pokrzywiński

Głównymi dewizami, które przyświecają producentom opon do samochodów ciężarowych jest bezpieczeństwo oraz bardzo wysoka wytrzymałość gwarantująca długie przebiegi. Taka właśnie jest nowa opona Dunlop SP344.

Wszyscy producenci opon do ciężarówek od zawsze podkreślają aspekt bezpieczeństwa oraz podwyższonej wytrzymałości. Ma to ogromne znaczenie nie tylko na naszym rodzimym rynku, ale tak naprawdę wszędzie. Nawet w wychwalanej przez kierowców Skandynawii opony ciężarowe jeżdżone są niemal zawsze do końca, a koniec opony to jej wystrzał z nadmiernego zużycia.

Opony do ciężarówek – Dunlop SP344

Koncern Goodyear wprowadził do oferty marki Dunlop zupełnie nową oponę przeznaczoną do przewozów regionalnych na oś sterującą ciężarówki. Dunlop SP344 stworzona została do felg o średnicy 17,5 cala.

Dunlop twierdzi, że do największych zalet nowej opony poza wspomnianą wcześniej trwałością, zaliczyć można także doskonałe właściwości prowadzenia oraz wysokie parametry hamowania na mokrej nawierzchni, co ma bezpośrednie przełożenie na wysoki poziom bezpieczeństwa.

Parkingi TIR

Mapa Parkingów TIR na terenie całej Europy. Zaplanuj podróż i znajdź parking dla siebie.

Zakazy Ruchu

Zakazy ruchu samochodów ciężarowych w Europie.
Sprawdź kiedy nie możesz jeździć ciężarówką.

Odcinkowy Pomiar Prędkości

Sprawdź mapę punktów, w których prowadzony jest odcinkowy pomiar prędkości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress