Strona Główna » Nowości » Brutalny atak na polskiego kierowcę w Calais [film]
calais-polski-kierowca

Brutalny atak na polskiego kierowcę w Calais [film]

13/09/2016, Kategoria: Nowości Autor: Bartosz Pokrzywiński

W Calais doszło do kolejnego brutalnego ataku na ciężarówkę prowadzoną przez polskiego kierowcę. Uchodźcy zablokowali drogę gałęziami.

Kolejny polski kierowca ciężarówki został zaatakowany przez uchodźców w okolicy Calais. Jadąc do portu spostrzegł on leżące na jezdni duże gałęzie. W pobliżu znajdowało się także kilku uchodźców.

Blokując drogę i wbiegając na jezdnię chcieli oni zmusić kierowcę do zatrzymania się. Napastnicy mieli w rękach pałki, klucze i inne groźne przedmioty. Pomimo zablokowanej drogi Polak przejechał przez barykadę, a jego ciężarówka została uszkodzona.

Atak na kierowcę w Calais

Co więcej, doszło też do próby wdarcia się do kabiny. Pan Karol, bo tak na imię ma nasz rodak, nagrał film w nocy z poniedziałku na wtorek. Zdaniem Pana Karola w okolicy znajdowało się około 20 osób, a w ślad za nim poszedł jadący z tyłu czeski kierowca, który także przejechał przez blokadę.

Jak długo jeszcze będzie dochodziło do tego typu ataków na kierowców? Władze Francji już kilkakrotnie zapowiadały, że przywrócą porządek w Calais. Na obietnicach się jednak skończyło.

Parkingi TIR

Mapa Parkingów TIR na terenie całej Europy. Zaplanuj podróż i znajdź parking dla siebie.

Zakazy Ruchu

Zakazy ruchu samochodów ciężarowych w Europie.
Sprawdź kiedy nie możesz jeździć ciężarówką.

Odcinkowy Pomiar Prędkości

Sprawdź mapę punktów, w których prowadzony jest odcinkowy pomiar prędkości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress