Strona Główna » Nowości » Autostrada A1 – MOP Kałęczynek otwarty
Autostrada A1 MOP Kałęczynek

Autostrada A1 – MOP Kałęczynek otwarty

07/07/2014, Kategoria: Nowości Autor: Bartosz Pokrzywiński

W piątek Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oficjalnie otworzyła nowe miejsce obsługi podróżnych na autostradzie A1.

Podróżując nowym odcinkiem autostrady A1 z Czerniewic do Kowala, można już korzystać z nowego miejsca obsługi podróżnych MOP Kałęczynek.

Fragment od Czerniewic do Kowala jest bardzo ważnym połączeniem autostrady A1, przez co wreszcie można bez żadnych przeszkód podróżować nią z Gdańska do Łodzi, co kierowcy szczególnie docenią w sezonie wakacyjnym podczas wyjazdów nad morze.

Autostrada A1 MOP Kałęczynek

MOP Kałęczynek – toaleta, prysznic i obsługa niepełnosprawnych

W piątek, 4. lipca na autostradzie A1, właśnie na tym odcinku otwarte zostało nowe miejsce obsługi podróżnych MOP Kałęczynek. Ulokowany jest on nieopodal węzła Ciechocinek, a wyposażono go w miejsca postojowe dla samochodów osobowych, toalety z darmowymi prysznicami, pomieszczenie do przewijania dzieci, a także ławki oraz stoły.

baner2MOP Kałęczynek przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych. Budowa autostrady A1 jest jedną z najlepszych inwestycji na polskich drogach w ciągu ostatnich lat. Dzięki niej zmniejszyła się liczba wypadków drogowych i co także bardzo ważne, dużo szybciej i wygodniej można dojechać nad morze.

Parkingi TIR

Mapa Parkingów TIR na terenie całej Europy. Zaplanuj podróż i znajdź parking dla siebie.

Zakazy Ruchu

Zakazy ruchu samochodów ciężarowych w Europie.
Sprawdź kiedy nie możesz jeździć ciężarówką.

Odcinkowy Pomiar Prędkości

Sprawdź mapę punktów, w których prowadzony jest odcinkowy pomiar prędkości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress