Strona Główna » Gry ciężarówki » American Truck Simulator DLC Arizona – kolejny dodatek do gry
Dodatek DLC Arizona do gry American Truck Simulator

American Truck Simulator DLC Arizona – kolejny dodatek do gry

07/06/2016, Kategoria: Gry ciężarówki Autor: Bartosz Pokrzywiński

Od kilkunastu godzin w sieci dostępny jest już kolejny dodatek do gry American Truck Simulator o nazwie DLC Arizona. Tym razem na wirtualnych kierowców czekają dzikie prerie.

American Truck Simulator to nic innego jak uwielbiana przez wszystkich miłośników wirtualnego prowadzenia ciężarówki, amerykańska wersja gry Euro Truck Simulator 2. W sieci właśnie pojawił się nowy, bezpłatny dodatek do wersji 1.3 o nazwie DLC Arizona.

Tym razem wirtualni kierowcy będą mieli okazję przemierzyć bezkresne prerie stanu Arizona oraz pojeździć po jednym z najstarszych Parków Narodowych Ameryki Północnej.

DLC Arizona – Phoenix, Flagstaff, Tucson i Route 66

Gracze będą mieli okazję zwiedzić 15 miast Arizony, takich jak m.in. Phoenix, Flagstaff czy Tucson. W dodatku przewidziano także fragment legendarnej trasy Route 66, która stała się jednym z najbardziej znanych symboli amerykańskiego transportu.

Przypomnijmy, że w podstawowej wersji American Truck Simulator można zasiąść za kierownicą Peterbilta lub Kenwortha i przemierzać Kalifornię oraz Nevadę. Trzeci, zupełnie nowy stan z pewnością będzie świetnym dopełnieniem tych lokacji.

Czekamy na kolejne dodatki i miejmy nadzieję, że wkrótce producenci zajmą się także rozbudową taboru samochodów ciężarowych, którymi będzie można przemierzać Stany Zjednoczone.

Parkingi TIR

Mapa Parkingów TIR na terenie całej Europy. Zaplanuj podróż i znajdź parking dla siebie.

Zakazy Ruchu

Zakazy ruchu samochodów ciężarowych w Europie.
Sprawdź kiedy nie możesz jeździć ciężarówką.

Odcinkowy Pomiar Prędkości

Sprawdź mapę punktów, w których prowadzony jest odcinkowy pomiar prędkości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress